Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 
     
 

  20.9.2016  
Volná Roubenka  
 
12.9.2016  
Last minute nabídka  
 
19.8.2016  
Volný 2l pokoj 20.-22.8.  
 
 
  Aktivity a okolí

Okolí penzionu Na Stodolci nabízí bohaté sportovní i kulturní vyžití jak v zimní, tak v letní sezóně. Zcela ojedinělou turistickou oblastí je Národní park České Švýcarsko, kterým vedou cyklostezky, hipostezky a značené turistické trasy, včetně označených horolezeckých cest. Penzion je ideální branou pro vstup do Národního parku České Švýcarsko, na jehož jihovýchodním okraji se nachází. Zároveň leží na západním konci obce Chřibská, odkud je nádherný výhled na třetí nejvyšší horu Lužických hor Studenec.
V zimní sezóně mohou naši hosté využít služeb nedalekého ski areálu v Horním Podluží ( 6km ), který nabízí osvětlenou sjezdovku s umělým zasněžováním, dva lyžařské vleky, snowpark, dětskou školičku, půjčovnu lyží a parkoviště v těsné blízkosti. Při ideálních sněhových podmínkách je v provozu také vlek a sjezdovky na hoře Jedlová v nedalekém Jiřetíně pod Jedlovou (8km), odkud také začíná několik běžeckých tras křižujících Lužické hory.

Pěší turistika, Cykloturistika, Hipoturistika,
Lezení ve skalách
www.ceskesvycarsko.cz

Golf
www.golfjanov.cz
www.malevil.cz

Relax a wellness
www.trixi-park.de
www.toskanaworld.net

   
 

 
         
 
© 2010 Usedlost Na Stodolci | 407 44 Dolní Chřibská čp. 40, Česká Republika | tel.: +420 412 381 028|penzion@nastodolci.cz | jste návštěvník 272385 |