Svatby Na Stodolci


Od května do září Vám nabízíme možnost v našem areálu uskutečnit svůj neopakovatelný den. Pozvat si můžete 40–75 hostů. Veškerou ubytovací kapacitu penzionu vyhradíme jen svatebním hostům. V červenci a srpnu svatby realizujeme pouze v sobotu s ubytováním pouze na jednu noc, ze soboty na neděli.

Stany ani obytné vozy na našem pozemku neumožňujeme, stejně jako přítomnost domácích mazlíčků. Provoz restaurace pro veřejnost kvůli veselkám neomezujeme, svatby se odehrávají v okouzlujícím prostoru Café Tyjátr ve stodole. Podmínkou uspořádání svatby je objednání květinové výzdoby a dekorace obřadního místa i prostor stodoly od naší floristky a dekoratérky. Vzhledem k poloze usedlosti, našim zvířatům a sousedům je možné bujaře slavit, hrát a zpívat maximálně do půlnoci.

Svatební menu máme dané, stejně tak i nabídku nápojů. Obojí odpovídá filozofii naší restaurace a je neměnné. Pokrmy připravujeme z čerstvých a lokálních surovin převážně od regionálních dodavatelů. Donáška vlastních potravin a nápojů, vyjma svatebního dortu a koláčků, není možná.