Svatby Na Stodolci


V měsících květen - září Vám nabízíme možnost uskutečnit Váš neopakovatelný den u nás v areálu Usedlosti Na Stodolci. Pozvat si můžete 40 - 75 hostů. Veškerá ubytovací kapacita penzionu je vyhrazena jen pro svatební hosty. Stany ani obytné vozy na našem pozemku neumožňujeme. Stejně tak neumožňujeme při svatbách přítomnost vašich domácích mazlíčků. V červenci a v srpnu svatby realizujeme pouze v sobotu, kdy ubytování je možné jen na jednu noc, ze soboty na neděli. Nikdy nezavíráme ani neomezujeme provoz Restaurace na Stodolci pro veřejnost, svatby se odehrávají pouze v Café Tyjátr - ve stodole. Podmínkou uspořádání svatby u nás je objednávka květinové výzdoby a výzdoby prostor obřadního místa i prostor stodoly od „naší“ floristky a dekoratérky v jedné osobě.

Díky poloze Usedlosti v rámci krajiny a obce, s ohledem na naše zvířata i sousedy je maximální možná doba pro bujarou oslavu a hudební produkci stanovena do půlnoci.

Svatební menu máme dané, stejně tak i nabídku nápojů. Obojí odpovídá filozofii naší restaurace a je neměnné, tzn. připravené z čerstvých a lokálních surovin převážně od regionálních dodavatelů. Donáška vlastních potravin a nápojů, vyjma svatebního dortu a koláčků není možná.