Usedlost Na Stodolci - místo přátelské rodině

Dětské hřiště

Penzion Na Stodolci se nachází v bezprostřední blízkosti Národního parku „České Švýcarsko“ známého především díky skalnímu masivu “Pravčická brána”. Stojí na samém rozhraní chráněné oblasti Lužických hor a Labských pískovců na kraji Šluknovského výběžku v malebné jižní části obce Dolní Chřibská plné roubených chalup, začínajících hlubokých lesů a pískovcových skal.

 
 

Naše zvířátka

Penzion Na Stodolci vznikl citlivou rekonstrukcí zemědělské usedlosti, jejíž historie se píše od roku 1881. Během přestavby bylo především dbáno na použití původních a tradičních materiálů, které naším hostům poskytují pocit tepla a útulnosti. 

Součástí hotelu je lyžárna vybavená vyhřívanými boxy na boty, lyže a lyžáky. U nás si Krkonoše užijete!

 

novinky

Konečně.., uff.., náročné to bylo a jsme si vědomi, že vše ještě není tak, jak by jsme si přáli, aby bylo, ale základ byl položen. Pevně doufáme, že se vám web l...
Jdeme s dobou, a proto máme celý objekt pokrytý signálem wi-fi. Navíc můžete bezplatně zaparkovat přímo u ubytovacího zařízení!
Spokojenost hostů je pro nás zásadní, kdykoliv se můžete obrátit na naši recepci, rádi Vám pomůžeme a poradíme!
Přichystali jsme pro Vás útulné ubytování. Přijeďte vyzkoušet naše pohodlné postele a vychutnat si výtečnou snídani. Těšíme se na Vás!